Personalizowane zaproszenia ślubne – piękne i wygodne!

Dodano: 2016-06-13 Przez: admin


Zaproszenia ślubne można wypisywać własnoręcznie, ale dzisiaj coraz więcej przyszłych małżonków decyduje się na zamówienie zaproszeń z personalizacją, czyli od razu uzupełnionych wszystkimi potrzebnymi danymi. To bardzo wygodne rozwiązanie, które ponadto wcale nie kosztuje tak dużo!
Personalizacją druku nazywa się inaczej dostosowanie druku do indywidualnego zamówienia klienta poprzez umieszczenie na nim wskazanych danych różniących się dla każdego druku. Wobec tego personalizacja druku jest możliwa tylko z wykorzystaniem drukarek cyfrowych, natomiast nie można wykonać jej z drukiem offsetowym ze względu na technikę druku.
Jak personalizuje się zaproszenia?
To bardzo proste – jeżeli zamawiacie zaproszenia ślubne, w takim przypadku możecie dostarczyć firmie, która je wykonuje, listę gości, którzy będą zaproszeni na uroczystość. Lista ta zostanie wprowadzona do programu i na każdym zaproszeniu z osobna znajdą się dane gości. Można wykonać również personalizację kopert.
W ten sposób nie musicie już samodzielnie wypisywać każdego zaproszenia z osobna, co nie dość, że zajmuje dużo czasu, to jeszcze jest związane z ryzykiem pomyłek. Oczywiście, nie każdy ma też estetyczny charakter pisma, dlatego przez wybranie zaproszeń personalizowanych nie musicie już niczym się przejmować.
Gdzie zamówić personalizowane zaproszenia ślubne?
Dzisiaj to naprawdę żaden problem, ponieważ można bez problemu zrobić to również przez internet. To najłatwiejszy wybór i dodatkowo oszczędność, ponieważ można znaleźć najbardziej korzystną ofertę w Polsce bez wychodzenia z domu.
Usługi personalizacji świadczą praktycznie wszystkie firmy prowadzące druk zaproszeń ślubnych, dlatego też jeżeli chcecie również skorzystać z takiego rozwiązania, można od razu zamówić zaproszenia spersonalizowane, które po wykonaniu, co zwykle trwa kilka dni, będą wysłane na wskazany adres.
Cena jednej sztuki zaproszenia z personalizacją zależy głównie od jego wzoru – ceny zaczynają się już od 1-2 złotych w przypadku podstawowych i klasycznych wzorów.


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy

Menu